Konsultacja i analiza skóry

KONSULTACJA KOSMETOLOGICZNA jest pierwszym i najważniejszym krokiem w dążeniu do pięknej i zdrowej skóry.

W Art  Clinic pierwsza wizyta zawsze zaczyna się od dokładnego wywiadu oraz analizy skóry.

Podczas pierwszej wizyty:
– przeprowadzany jest dokładny wywiad kosmetologiczny
– przeprowadzana jest analiza komputerowa multispektralnym analizerem skóry Opatra Dome
– dobierana jest indywidualna pielęgnacja domowa
– dobierane są odpowiednie zabiegi gabinetowe
– kosmetolog odpowiada na wszystkie pytania

Po konsultacji otrzymują Państwo spersonalizowany Beauty Plan, który obejmuj zabiegi w gabinecie oraz pielęgnację domową. Zalecenia dotyczą nie tylko pielęgnacji skóry ale również omawiamy dietę, suplementację oraz w niektórych przypadkach zlecamy diagnostykę laboratoryjną.
Opatra Dome jest multispektralnym analizerem skóry dostępnym tylko w kliku salonach w Polsce między innymi u nas w Art Clinic.  Nasz analizer wyróżnia przede wszystkim to, że ma wysokie parametry co daje nam szybką i komplementarną analizę skóry. Analizer skóry robi trzy cyfrowe zdjęcia w różnych światłach, które pozwolą nam zobaczyć między innymi poziom nawilżenia skóry, miejsca narażone na wypryski, obszary wrażliwe, przebarwienia skórne itp. Dzięki temu możemy rozpoznać problemy skórne i dobrać odpowiednią terapię i pielęgnację domową.
Konsultacja kosmetologiczna jest bardzo ważna przed rozpoczęciem terapii gabinetowej. Tylko dokładny wywiad pozwoli nam wyłapać błędy pielęgnacyjne i czynniki powodujące i nasilające problemy skórne. Potrzebna jest nam również dokładna analiza skóry pod kątem nawilżenia, elastyczności, napięcia, przebarwień czy różnych zmian. Do tego służy nasz analizer skóry Opatra Dome, który poprzez zastosowanie 4 róznych świateł (UV, RGB,PL i światło widzialne) pozwoli określić parametry takie jak:

  • Nawilżenie
  • Przebarwienia -ilość i nasilenie
  • Tekstura
  • Pory- ilość i wielkość
  • Tendencja do występowania trądziku
  • Ilość zmarszczek
  • Uszkodzenia skóry
  • Obszary wrażliwe

Konsultacja wraz z badaniem skóry analizerem to koszt 100zł, który odejmowany jest od pierwszego zabiegu w naszym gabinecie.

ADRES